Karpackie smaki Małopolski

Niezmiernie miło nam poinformować i zaprosić wszystkich chętnych do udziału w projekcie pn. „Karpackie smaki Małopolski” współfinansowanym przez Województwo Małopolskie, który realizujemy w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w obszarze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego pn. „Zasmakuj w Małopolsce” w roku 2023.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach kulturowo-kulinarnych, podczas których będziemy uczyć się tradycyjnego gotowania, przygotowywania potraw regionalnych i nie tylko.

UWAGA!

Już w następnym tygodniu w dniach 15-17 grudnia 2023 r. zapraszamy na pierwsze warsztaty oraz degustację. Wszystkie wydarzenia mają ogólnodostępny charakter, jednak na warsztaty obowiązują zapisy ze względu na ograniczoną liczbę uczestników.


Warning: Illegal string offset 'sidebar' in /home/platne/serwer92834/public_html/civitasnostra_pl/wp-content/themes/greentea/sidebar.php on line 26

Warning: Illegal string offset 'sidebar_position' in /home/platne/serwer92834/public_html/civitasnostra_pl/wp-content/themes/greentea/sidebar.php on line 27